(1916 - 2026) - 110 lat Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Motyczu

Sukces w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego - Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Motyczu

  • Nowości Sukces w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

Sukces w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

27/11/2025 Mariusz Tomczyk Comments Off

W środę, 26 listopada 2025 r. został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Konopnica. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Stasinie. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt, tj. klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. W kategorii dziewcząt klas 4-6 I miejsce zajęła Alicja Wiśniewska z klasy 6B. W kategorii chłopców klas 4-6 II miejsce zajął Szymon Gano również klasa 6B. Wynikiem „na podium” może pochwalić się także Anna Wojciechowska z klasy 7B, która w kategorii dziewcząt klas 7-8 zajęła III miejsce. GRATULUJEMY sukcesu naszym reprezentantom. Na zakończenie turnieju zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i puchary, które wręczyła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stasinie Pani Anna Kutwa.

Paweł Lipczak

Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodą na uzywanie przez nas plików cookies. Polityka prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close