
Sukces w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego
W środę, 26 listopada 2025 r. został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Konopnica. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Stasinie. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt, tj. klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. W kategorii dziewcząt klas 4-6 I miejsce zajęła Alicja Wiśniewska z klasy 6B. W kategorii chłopców klas 4-6 II miejsce zajął Szymon Gano również klasa 6B. Wynikiem „na podium” może pochwalić się także Anna Wojciechowska z klasy 7B, która w kategorii dziewcząt klas 7-8 zajęła III miejsce. GRATULUJEMY sukcesu naszym reprezentantom. Na zakończenie turnieju zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i puchary, które wręczyła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stasinie Pani Anna Kutwa.
Paweł Lipczak